Якщо замінити слово «проблема» на слово «пригода» - життя стане набагато цікавішим.

Дата: 06.07.2020 10:10

Можна зануритися в депресію та переживання, але це ж не вирішить наших турбот. У східних країнах застосовують цікавий підхід до цього питання: – «Якщо ти можеш вирішити проблему – вирішуй, якщо ж ні – не роби з ситуації драму».

Справді, замість роздумів про саму проблему, варто задуматися над методами і варіантами її вирішення. Якщо почати з малих кроків, поступово ми помітимо, що це було легше, ніж здавалося.

Кажуть, Бог ніколи не дає таку ношу яка нам не під силу. Якщо закриваються всі вікна, оглянемося навкруги, можливо десь відкриті двері.

Успіх випадає на долю тих, хто сміливо діє та не боїться наслідків. Тож діймо сміливо! Вдалого нам тижня та вирішення усіх питань!

#Заводська_громада