Розвиток громади - справа кожного.

Дата: 14.07.2020 16:10

Якщо б до вас в дім приніс хтось відро сміття і висипав   -як би ви до цього поставилися?

Якщо б ви зібралися підремонтувати свій дім, купили будматеріали, а сусід прийшов і щось забрав, бо йому треба - що б ви сказали сусіду?

Цікаво, коли до мешканців нашої громади прийде розуміння, що порядок, чистота, розвиток селища і села Угринь - це справа нас самих?

Для зручності на території сараїв селища стоїть причіп, на який власники сараїв виносять сміття. За цією ділянкою закріплена людина, яка стежить, щоб причіп вчасно вивозили.

Вчора ввечері  хтось прибирав в своєму сараї і виніс стару  картоплю і буряк. Виніс і висипав під причіп. Невже було складно викинути на причіп? Чи головне - щоб не в моєму сараї? А за межами - хай що хоче, те робиться!?

В селі Угринь заплановано зробити літній павільйон для дітей. Вчора завезли матеріал для його встановлення і за ніч вже встигли частину  вкрасти.

Напевно, людей спонукає на такі вчинки бідність. Але не лише матеріальна бідність, а й духовна і душевна.

Скільки поколінь має змінитися, щоб ми почали ставитися до загального майна з повагою? Хотілося б, щоб це не затягнулося на десятиліття...

А ви  зробите зауваження, якщо  побачите, що людина  псує загальне майно або смітить  чи промовчите?

#Заводська_громада #наш_дім