Вітаємо з перемогою у конкурсі інфраструктурних грантів.

Дата: 22.07.2020 17:30

Заводська громада, а точніше – школа естетичного виховання, отримає сучасне цифрове обладнання на суму близько 80 тис грн.

Ми стали одними із 35 переможців конкурсу інфраструктурних грантів.

Під час карантину організація House of Europe, що фінансується Європейським союзом, оголосила проєкт HomeArt: залишайся вдома, твори і будь в тренді!
Спеціаліст Заводської селищної ради – Жанна Габруская та секретар ради Наталія Порхун - спільно з колективом Заводської КШЕВЦНТ, подали заявку на конкурс і не марно.

За умовами конкурсу, колектив та учні школи відзнімуть анімаційний фільм - хроніку про роботу школи під час пандемії COVID-19 за допомогою отриманої нової сучасної цифрової техніки.

Заводська громада є найменшою громадою із переможців - ми змагалися із проєктами із Києва, Харкова, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Дніпра, Запоріжжя та інших міст України.

#Заводська_громада