Про голів ОСББ.

Дата: 22.07.2020 18:55

Продовжуємо серію публікацій про голів ОСББ нашої Заводської громади. Сьогодні розповімо вам про надзвичайно активну, відкриту та комунікабельну голову ОСББ «Пролісок 2016» Кухар Людмилу Йосипівну.

Лише 2-й рік головує пані Людмила, проте вже встигла зробити безліч справ по відновленню будинку.
Спершу не наважувалася подати свою кандидатуру, та згодом люди самі проголосували за неї. А все через те, що вона найбільший активіст двору. Клумби садить, все що зробити підкаже та й допоможе.

Далеко не просто займатися господарюванням, але труднощів Кухар Людмила не боїться. Вона скликає збори, обговорює всі поточні питання і старається завжди знаходити компроміси з мешканцями.

За час головування пані Людмила встигла організувати чимало справ: замінили труби в підвалі, поміняли вікна в під’їздах, перекрили дах, провели світло та ще й зробили камери для сміття. Часом звертається до комунального господарства за допомогою, проте в більшості організовує все сама.

Працьовитих людей і робота завжди знаходить, так і Людмила Йосипівна не сидить без діла. Ще під кінець літа планує ремонт під’їздів.

Ми всі навчилися розмовляти, залишилось головне - навчитися домовлятися. На прикладі пані Людмили можемо помітити, що коли вмієш домовлятися та прислухатися до інших, важка праця стає твоєю улюбленою.

#Заводська_громада