Спільними зусиллями втілюємо мрії.

Дата: 30.07.2020 14:17

В черговий раз звітуємо про роботи, які виконуються в громаді. Цього разу інформуємо про с.Угринь.

Угринь має напрочуд хорошого старосту – Плішку Володимира, просто майстра на всі руки. Він і в будівництві помагає, і ворота вміє варити, а також організувати працю та розумно розприділити кошти на благоустрій села.

???? Землі села Угринь орендують 2 приватних агропромислових підприємства «Мрія» та «Дзвін». За домовленістю, з кожного гектару підприємства виділяють 100 грн на благоустрій села. Надалі пан Володимир проводить збори на яких розподіляють цілі, куди будуть використані дані кошти.

Цього разу гроші були спрямовані на будівництво інвентарної будки на території цвинтаря. Там будуть знаходитися всі потрібні інструменти для поховання(лопати, шнурки). За словами старости, люди самі копають ями та домовляються про допомогу в похованні. Тому, щоб не носити і не шукати потрібні інструменти, все необхідне буде знаходитися в спеціальній будці.

На виділені кошти планують ще встановити електричні стовпи та провести світло. Також вже підготовлюють металеві ворота.

Пан Володимир має напрочуд дружню команду, помагають усі від місцевого священника отця Володимира до директора будинку культури.

В с.Угринь планують реконструкцію медичного пункту першої допомоги. Його переносять в приміщення будинку культури, тому що попереднє приміщення вже почало руйнуватися. Заводська громада виділила будматеріали для цього проекту.

Дякуємо Плішці Володимиру за плідну працю, умілі руки та добру організацію. Бажаємо здоров’я та наснаги на наступні проекти.

#Заводська_громада
#Угринь