Зробіть понеділок своїм улюбленим днем тижня!

Дата: 03.08.2020 09:53

Зробіть понеділок своїм улюбленим днем тижня! Поставте на будильник улюблену музику. Відчиніть вікно – вдихніть цей ранок на повні груди!

Шукайте приємні моменти, особливо у щоденних дрібницях, особливо в понеділок. Зарядіть тіло енергією, навіть якщо зарядка не ваша улюблена справа, просто танцюйте під свою пісню.

Створіть собі свято - день книги, солодкого тістечка, улюбленого фільму, нехай понеділок стане такий довгоочікуваний, наче саме день народження.

Річ у тому, як ви налаштовані. Якщо приємно дізнаватися щось нове, розвиватися, насолоджуватися життям та спілкуванням з навколишнім світом, то ранній підйом завдаватиме клопоту лише в перші хвилини. А якщо сприймати кожен день, як ще один одноманітний та нудний, то понеділок не винен.

Тому знайдіть причину прокидатися щоранку і радійте кожній можливості втілити мрії в реальність!

#Заводська_громада