Є в світі те, що створене для нас...

Дата: 10.08.2020 10:10

Якщо ви принесли радість - заходьте, без стуку. Наповніть життя його любов'ю та добром по вінця.

Колись в житті вам зустрінеться щось, створене лише для вас. Це може бути що завгодно: річ, домашня тваринка, місто, особливе місце, інша людина. І ви всім серцем, всією душею відчуєте: це моє! Це для мене! Ця людина створена для мене! Це місто біля моря - воно моє! Я повинен жити тут! Це ідеальні, мої особисті чобітки! Вони для мене зшиті! Це моє кошеня! Воно для мене з'явилося на світ!

Немає в цьому егоцентризму. Є пізнавання і ідеальний збіг. І саме у цей момент грошей або ресурсів буде в обріз. Рівно стільки, скільки потрібно витратити, віддати. Ось і потратьте. І ви про це не пошкодуєте ніколи. Але пошкодуєте про те, що не зважилися. З найблагородніших помислів - не зважилися і все життя пам'ятатимете.

Є в світі те, що створене для нас - щоб зробити нас щасливими. Не проходьте мимо - життя коротке. І є лише одна-єдина «наша кофтина». Наша людина. Наше місто. Наша справа. Те, що саме для нас створено.

Гарного вам тижня!

#Заводська_громада