44 роки в оточенні дитячого сміху.

Дата: 20.08.2020 17:10

Оксана Полюга - 44 роки в оточенні дитячого сміху!

Нас оточують душевні та віддані своїй справі люди. Однією з них є завідуюча дитячого садочку Казка в
смт. Заводське Полюга Оксана.

Є люди які довго шукають роботу, професію до душі. У нашій ситуації все з точністю навпаки. Пані Оксана ще з 1976 року працює у садочку «Казка», уже 44 роки з турботою про діток.

Ще в роки навчання на факультеті дошкільна психологія та педагогіка, мріяла працювати у школі та навчати дітей, бо дуже їх любить.
Кожного року садочок випускає у світ щонайменше 40 маленьких пташенят.

Відвідують заклад також дітки із сусідніх сіл – Колидян та
Шманьківців. Садочок досить великий, розрахований на 12 груп (280 місць), проте зараз сформовано лише 6. Вільні групи переобладнали у тематичні кімнати – «Бабусина світлиця», кімната казок, спортзал.

Завдячуючи фінансування Заводської селищної ради, цього літа було відремонтовано їдальню, поміняли повністю усю постіль та встановили бойлер. За словами пані Оксани, продукти в садочок доставляють свіженькі
та завжди вчасно. Меню досить різноманітне та завжди висить на дошці оголошень, щоби батьки мали змогу ознайомитися. За період всього існування садочку, не було виявлено жодного випадку харчового отруєння.

Цього літа очистили садок і вже навесні плануємо засадити молоді плодові дерева, щоб дітки могли ще більше ласувати свіжими фруктами.

Завідуюча садочка опікується як дітками так і батьками. – «Вони молоді та амбітні – каже пані Оксана, - мають багато вимог, але кожного разу стараємося владнати усі конфлікти, бо ж любимо усіх дітей – і дорослих і
малих. Сучасні діти вільні та розкуті, мають відкриту фантазію та відповідь на усі ваші питання та пропозиції. Це вже зовсім не ті спокійні та встидливі малюки, що були раніше."

Основними труднощами в роботі, котрі зауважила завідуюча садочку, є брак фінансування.
– «Хочеться все зробити вчасно - фасад потребує оновлення та утеплення, а дітки новітньої техніки. Та віримо, що з часом ми подолаємо ці дрібні труднощі і станемо найкращими у нашому краю»

#Заводська_громада