До відома зацікавлених суб’єктів господарювання.

Дата: 21.08.2020 12:07

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує, що „Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства”, затвердженим постановою КМУ від 15.07. 2005 № 587 (в редакції постанови КМУ від 18.03.2020 № 279) визначено механізм і напрями підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства у 2020 році.

З метою розгляду документів щодо отримання часткового відшкодування вартості за придбаний садивний матеріал та проведені роботи утворено обласну комісію із надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства.

Для отримання часткового відшкодування вартості за придбаний садивний матеріал (у розмірі до 80 відсотків) та проведені роботи (до 30 відсотків вартості без ПДВ) суб’єкти господарювання подають до 01 жовтня обласній комісії такі документи:

1) заявку;

2) довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі;

3) довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

4) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

5) письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання;

6) документи, що посвідчують право власності, користування земельною ділянкою;

7) проєктну документацію на створення виноградників столових сортів, плодово-ягідних насаджень та хмільників та затверджену Мінекономіки проєктну документацію на створення виноградників технічних сортів;

8) акти інвентаризації насаджень за встановленими Мінекономіки формами;

9) акт про фактичний обсяг виконаних робіт та витрат за встановленою Мінекономіки формою; реєстри витрат з виконання робіт разом із завіреними копіями первинних бухгалтерських документів.

У разі проведення посадки насаджень суб’єкти господарювання додатково подають сертифікати на садивний матеріал: для вітчизняного виробництва - сертифікат, що засвідчує сортові якості садивного матеріалу та сертифікат, що засвідчує товарні якості садивного матеріалу; для ввезеного на митну територію України – фіто-санітарний сертифікат та сертифікат країни експортера.

Детальніше про умови підтримки та участі у програмі аграрії можуть ознайомитись в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефонами:

(0352) 52-76-88; (068) 475-0763 Воскресенська Надія Богданівна