З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2020 09:10

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження. З ним ішли у бій, за нього віддавали життя. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності народу.

Історія синьо-жовтого стягу Україна йде в глибину століть. Ще тисячоліття тому київські князі під небесно-блакитними хоругвами, прикрашеними золотом, йшли в походи на захист своєї землі. Запорізькі козаки билися за віру православну під синіми прапорами із золотим хрестом. Сьогодні ці кольори уособлюють безхмарне мирне небо і стиглі пшеничні ниви - символ достатку.

В це урочисте свято хочу побажати вам миру і добра, нових успіхів на шляху побудови вільної, сильної, процвітаючої країни. Нехай випробування загартовують нашу силу та волю, згуртовують український народ до спільної справи для розбудови незалежної України.

З повагою, селищний голова Людмила Павлінська.
#Заводська_громада