День Знань та навчальний процес в новому форматі.

Дата: 31.08.2020 19:30

Першого вересня в школах Заводської громади урочиста лінійка відбудеться лише для перших та випускних класів. Для інших учнів буде зустріч із вчителем на святковому уроці.

Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
В школу заходять лише учні, вчителі та персонал школи.
При вході в школу або в клас необхідно обробляти руки антисептиком.

Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Заміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками!

Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) - один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.

Вчителям, персоналу та учням щоранку будуть проводити температурний скринінг.

За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника, у якого урок.

Ви, як батьки, зі свого боку перед виходом із дому перевірте температуру у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, при будь - яких ознаках ГРВІ необхідно залишити дитину вдома.

Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі уроки - типу фізкультури, інформатики.

Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.

Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи та схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.

На обід в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.

Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски)

Адміністрація шкіл Заводської громади.

#Заводська_громада