Футбольний кубок "Золота осінь"

11 листопада на футбольному полі спортивно-оздоровчого комплексу смт.Заводське відбувся міжрайонний футбольний турнір Кубок Заводського «Золота осінь».

Даний турнір відбувався за підтримки Заводської селищної ради/

Участь у турнірі взяли команди: ФК Озеряни (Борщівський р-н.), ФК Клювинці (Гусятинський р-н.), ФК Ворвулинці (Заліщицький р-н.) та господарі змагань ФК «Кристал» (смт.Заводське).
Незважаючи на дощову погоду, футбольні поєдинки були надзвичайно гострими та цікавими, й тривали від самого ранку до перших сутінків. В напруженій боротьбі господарі змагань ФК «Кристал» виявили свою «негостинність» перемігши у турнірі й здобувши почесний Кубок. На прощання команди, що брали участь у змаганнях, дійшли згоди за сприятливих погодних умов провести ще один турнір.