Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ (23.05.2016 року)

Вчора, 23 травня 2016 року, відбулася чергова восьма сесія сьомого скликання депутатів Заводської ОТГ.

Перш за все Заводський селищний голова Л.Р. Павлінська розповіла присутнім про поїздку в Польщу в рамках проекту про співпрацю та зустріч з директором Бюро з питань демократії та врядування USAID, яка перебувала в селищі з робочим візитом.

Також, одним із основних питань, які виносилися на сесію був звіт про роботу відділів Заводської селищної ради. Начальники відділів та відповідні спеціалісти  розповіли про досягнення першого кварталу та плани роботи на найближчий час.

Далі  питання розглядалися  згідно порядку денного.

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель,  споруд та для ведення особистого селянського господарства ряду громадян, жителів громади.
  2. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо будівництва мережі освітлення по вулиці Лісова в смт.Заводське
  3. Про передачу будинків по вулиці Галицька 20 та Паркова 10 на баланс ОСББ «Пролісок 2016» та «Добробут 2016» відповідно.
  4. Про вилучення в ДНЗ «Казка» частини земельної ділянки та надання дозволу Заводській селищній раді розроблення проекту землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки в постійне користування для обслуговування котельні.
  5. Про надання дозволу на розроблення генерального плану селища Заводське.

Крім того, депутати селищної ради розглянули звернення громадян та гуманітарного відділу, затвердили програму енергозбереження на території Заводської ОТГ. 

        « повернутися до списку новин