Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Перші кроки у відновленні спортивного потенціалу Заводського стадіону

23 березня 2016 року згідно плану роботи гуманітарного відділу Заводської селищної ради на стадіоні смт.Заводске, який знаходиться у підпорядкуванні відділу, проводилися роботи по впорядкуванні газону футбольного поля.

Крім того, начальник відділу І.Стечишин, спеціалісти відділу В.Гунька та М. Дудяк,  організатор спортивно-масової роботи С.Гладій провели детальний огляд території стадіону. Так, був складений опис, у якому зазначалося, що мешканці Заводського, які живуть у безпосередній близькості від стадіону самовільно використовують частину території спортивного призначення для власних потреб.

На підставі опису на виконком селищної ради гуманітарним відділом подана пропозиція, в якій жителів, котрі чинять дані правопорушення слід попередити про неправомірність їхніх дій та необхідність усунення зафіксованих порушень.  

Загалом, планується повне прибирання стадіону, поточний ремонт будівлі та трибун, покраска спортивного майданчика,  відновлення колишнього вигляду стадіону та його повноцінної роботи.

  « повернутися до списку новин