Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Заводська ОТГ - учасник українсько-норвезького Проекту "Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні" -

Голова Заводської ОТГ Павлінська Л.Р. разом із першим заступником Павлюхом А.Р., начальником фінансового відділу Павлишин У.Б., начальником відділу надання адміністративних послуг Габруською Ж.В. в даний час перебувають на відкритті Проекту "Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", який впроваджується в нашій державі спільно двома асоціаціями місцевого самоврядування України та Норвегії. 
Основана мета цього проекту – це зміцнення місцевого самоврядування в Україні шляхом підвищення якості надання послуг соціального сектору (освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення) та створення умов для забезпечення соціальної рівності та впровадження європейських стандартів. Фінансується проект Міністерством закордонних справ Норвегії, розрахований на три роки. 

      

  


В рамках проекту, міста-учасники будуть розподілені на окремі робочі групи, зокрема з підвищення ефективності діяльності ОМС у сфері фінансів та сфері економіки, які будуть працювати в подальшому відповідно для підвищення ефективності, налагодженню політичного діалогу в соціальному секторі через співпрацю з іншими проектами, а також оцінки стану місцевої демократії. 
 До слова, Тернопільщину представляють в проекті дві громади Заводська та Шумська, а також м.Тернопіль.« повернутися до списку новин