Перспективна громада - слова, підкріпленні цифрами

Дата: 13.06.2016 16:14

Нещодавно, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за сприяння швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та технічної підтримки шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» підготовлено моніторинг фінансової спроможності об’єднаних територіальних громад, у яких відбулися перші місцеві вибори 25 жовтня 2015 року та які у 2016 році мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.
Матеріали фінансового моніторингу були подані у розрізі регіонів та об’єднаних територіальних громад, представленні у вигляді зведених таблиць та графіків.
Тернопільська область є лідером по створенні громад, так як на її території створенно 26 громад.
Вдвічі приємніше повідомити, що за рейтингом Заводська громада являється третьою по показниках серед 26 громад області.