Премія для успішних українців

Дата: 29.08.2017 16:18

16 вересня 2017 року буде вперше проводитися Всеукраїнська щорічна премія KS Motivation за видатні результати успішних українців, які йдуть вперед і не зупиняються на досягнутому.
Основна місія премії - відзначення гідних українців, з яких кожен спроможен брати приклад розвиваючи себе, свій регіон, а значить і країну. Премія для людей, які завдяки своїй невичерпній енергії і бажанню працювати на високий результат, є найкращою мотивацією для співгромадян.

Номінації для нагородження: "Учитель року", "Тренер року з розвитку особистості", "Спортивний тренер року", "Письменик року", "Поет року", "Артист року", "Журналіст року", "Майбутнє року (до 18 років), "Міс K.S.Motivation", "Відеопроект року", "Соціальний проект року", "Школа року", "Подія року", "Винахід року", "Бізнес-проект року", "ЗМІ року".

Дата і місце проведення - м.Дніпро, вул. Набережна перемоги 96, Bartolomeo Best River Resort.
Організатор премії - "Всеукраїнське громадське товариство "Кожен спроможен".

ПОДАТИ КАНДИДАТУРУ АБО ПРОЕКТ ДЛЯ НАГОРОДЖЕННЯ МОЖЕ КОЖЕН
на сайті http://premia-ks.com.