Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Заводська толока

До Дня збройних сил України, і щоб повноцінно відсвяткували зимові свята азагалом наші захисники, особливо ті, хто перебуває в зоні проведення АТО, Заводська громада вирішила їх порадувати домашніми смаколиками. 


На «Заводську толоку» ми запрошували ще з минулого тижня, а саме сьогодні хочемо показати всім бажаючим фото, як дівчата та жінки, матері та бабусі селища Заводське та села Угринь всі разом, 4 грудня, ліпили смачні домашні вареники. Як то кажуть в народі «гуртом – ми сила», тому всі гуртом взялися за ліплення і за 5 годин варениками вкрили всі столи в столовій Заводської школи, а варили не одну сотню - аж до самої пізньої ночі.
Заводська селищна рада висловлює подяку ПАП «Дзвін», який допоміг продуктами харчування та матеріально для проведення благодійної акції, подяку місцевим підприємцям, ТОВ «Бенефіт ФУД», о.Антону та о.Володимиру, колективам дитячого садочка та обох шкіл громади, працівникам селищної ради, всім жителям селища, хто прийшов на толоку або передали готові продукти. Всі Ви зробили можливим подарувати нашим захисникам частину дому та частинку свята.

  « повернутися до списку новин