Тернопільщина приймає гостей

25 березня 2016 року в Тернопільській області з робочим візитом перебували Віце-прим’єр-міністер України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубко Г.Г. та його Перший заступник Негода В.,  Міністр охорони здоров’я О.Квіташвілі,  заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко, голова ДСНС України Микола Чечоткін.Зустріч відбулася в одній із провідних територіальних громад області в селі Великі Гаї,  крім того, були запрошені голови всіх територіальних громад області.

Відвідали зустріч і представники  Заводської територіальної громади – начальник відділу освіти Юркевич Г.Й., начальник фінансового управління Павлишин У.Б.

Делегація Тернопільської обласної державнї адміністрації на чолі із С.С.Барною та голова Велико-Гаївської ОТГ Кохман О.А, перш за все ознайомили гостей із інфраструктурою села й загалом окреслили стан справ у громаді.

Кохман О.А. поділився досвідом створення ОТГ, вказав на основні проблеми, з якими вони зіткнулися при роботі і шляхи їх вирішення. Наявним прикладом успішної роботи громади була  демонстрація  дошкільного навчального закладу ясла-садок, загальноосвітньої школи  із сучасним комп’ютерним класом і стадіоном з штучним покриттям.

1 і 4 фото - комп'ютерний клас і актовий зал школи в с.Великі Гаї

2,3, 5-7 - садочок в с.Великі Гаї (2 - група, 3 - музичний зал, 5 - спальня, 7 - спортивний зал, 6 - дітей з малечку вчать правилам етикету та сервірування стола)