Черговий крок на шляху реформи децентралізації - зустріч в селі Пастуше.

Павлінська Людмила Романівна, голова Заводської ОТГ, разом з представниками селищної ради 7 травня відвідали збори жителів села Пастуше.

Основним питанням для села є підписаний закон про добровільне приєднання до існуючих громад і, зокрема, ті зміни, що чекає на село вже найближчим часом. На зборах в селі Пастуше голова Заводської ОТГ розповіла про основні переваги та перспективи, які очікують жителів після «доєднання» до Заводської громади, а також спростувала міфи та страхи, які поширюються навколо процесу приєднання.

Спілкування жителів Пастушого на чолі з головою села з Світланою Любомирівною та Людмилою Романівною закінчилися надзвичайно позитивно, наприкінці зустрічі голова Заводської громади запросила всіх присутніх на Родинний бал, який відбудеться в селищі Заводське вже 14 травня.