"Зебра" на дорозі

Дата: 06.07.2016 16:43

Напевне більшість все ж помітила оновлення в селищі, але хочемо повідомити ще й офіційно. За ініціативи першого заступника голови Заводської селищної ради А.Р.Павлюха на дорозі Чорків-Кам’янець-Подільський, яка проходить через селище, відновлене позначення пішохідного переходу.

Хоча існує дорожній знак, який вказує про наявність в цьому місці пішохідного переходу, але в реальності транспорт, особливо не місцевий, зазвичай не зважає на вказівку зменшити швидкість в населеному пункті, а тим більше звертати увагу на бажаючих перетнути дорогу. Тепер дорожня «зебра» яскраво, в прямому розумінні, нагадує всім учасникам руху про правила дорожнього руху і важливість їх дотримання.