Децентралізація в культурі

Дата: 03.03.2017 16:51

Вчора, в приміщенні Заводської комунальної школи естетичного виховання відбулася робоча нарада під керівництвом начальника Гуманітарного відділу Стечишина І.С. із працівниками структурних підрозділів відділу (школи, будинку культури с.Угринь та бібліотеки).

Головною темою наради стала участь Стечишина І.С. в обласній колегії під керівництвом заступника голови Тернопільської ОДА Юриком Ю., де обговорювали сферу культури під час реформи децентралізації.

Іван Степанович озвучив присутнім основні етапи децентралізаціїв секторі культури на наступні роки, а також основні індикатори результатів впровадження реформи.

Також під час наради обговорили план заходів на найближчий період, важливі моменти в планах організаційної роботи школи, закладів культури та бібліотеки.