Реформа місцевого самоврядування. Перпектива доєдання.

Дата: 27.09.2017 16:58

Сьогодні Заводський селищний голова Людмила Романівна Павлінська разом із представником Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування Тарасом Баранецьким відвідали село Шманьківчики.

Основним питанням зустрічі було обговорення перспективи доєднання села до Заводської громади. Тарас проінформував присутніх про хід реформи місцевого самоврядування та особливості функціонування громад в порівнянні з тими населеними пунктами, які ще не об'єднані. Людмила Романівна розповіла про зміни, які переживає село Угринь, що з кінця 2015 року прийняло рішення на об'єднання. Депутати сільської ради, що були присутні на зустрічі активно задавали питання щодо перспектив їхнього села після доєднання, також голова села запевнила, що після внутрішніхніх обговорень вони обов'язково повідомлять про своє рішення.