З Міжнародним днем краси!

Дата: 09.09.2020 10:00

Сьогодні світ відмічає міжнародний день краси. Вона збиває з ніг, змушує втрачати розум і здійснювати зовсім незрозумілі вчинки. Не даремно кажуть, що краса врятує світ.

Захід сонця, дівоча врода, красива пара, красиві квіти,…- і це лише найменший перелік того, від чого завмирає серце.

21 століття диктує нам свій стиль та моду на красу. Молоді дівчата наввипередки стараються встигнути «зловити» всі тренди та стилі, модні сукні, зачіски, аксесуари… Часом за цими перегонами трапляється так, що й забувають, хто вони насправді.

«Одного разу дві подруги купалися у морі. Одна красуня Анна, друга Марія – зовсім проста. Коли вийшла красуня з води – не знайшла свого одягу та оділа сукню подруги. Марія вийшовши з води - знайшла лише модний костюм та й теж оділася і стала наче красивішою.

Проте, незважаючи на одяг, не можливо було приховати пихатість красотки Анни. А трендовий одяг Марії лише підкреслив її чарівну посмішку та доброту. …»

Нехай ваша душа така ж буде красива, як ми стараємось для тіла. Сяюча посмішка теж робить чудеса – покращує настрій, а іноді й цілий день.

Красиві, чуйні, добрі слова це та ж краса, котра руйнує мости недовіри. Нехай вони лунають з ваших вуст повсякчас і завжди повертатимуться до вас.

Бажаємо вам знайти та жити в гармонії із зовнішнім та внутрішнім світом.

Нехай штучна краса ніколи не затьмарить вашу світлу душу, тепле серце, щирі слова та добрі вчинки.

#Заводська_громада