Заводська територіальна громада
Тернопільська область

Вітаємо з міжнародним днем фізичної культури і спорту!

Дата: 12.09.2020 12:00

Шановні працівники фізичної культури, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і вболівальники спорту - щиро вітаємо вас з міжнародним днем фізичної культури і спорту!

Ще з дитинства нам говорили що ранкова зарядка допомагає зарядитися енергією, бути здоровим, сильним та бадьорим. Спорт виховує у нас силу та відвагу, формує стійкість характеру та вольову дисципліну. Кажуть рух – це життя, перемога та успіх. 21 століття є доказом цих висловів – саме зараз потрібно бути вкрай швидким, витривалим та мужнім.

Фізичні навантаження дають нам сили зробити ще трошки більше, швидше, додають природного адреналіну та формують здоровий дух та здорове тіло.

Висловлюємо щиру вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, тренери, за примноження переможних традицій спортивної культури.

Бажаємо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог, люблячих вболівальників та міцного здоров’я.

#Заводська_громада