Прекрасного вам понеділка, саме такого, як ви собі забажаєте!

Дата: 14.09.2020 11:00

… Одного разу король прогулювався своїм садом і помітив зів’ялі та вмираючі дерева, кущі та квіти.

Дуб казав, що помирає тому, що не такий високий, як сосна. Повернувшись до сосни, король помітив, що вона гине від того, що не може виростити виноград. А виноградник вмирає, бо не може цвісти так прекрасно, як троянда.

Проте король знайшов лише одну квітку – лілею – квітучу та свіжу, як завжди. І йому стало цікаво, чому?

Квітка відповіла :

- Я зрозуміла, що коли ти мене посадив, то хотів саме лілею. Якщо би захотів побачити дуб чи виноградник,посадив би їх. А я – якщо не можу бути нічим іншим окрім самої себе – то буду старатися якнайкраще бути собою.

Ми народжені такими, яких потребує всесвіт. В правильний час та правильному місці. Ми виконуємо саме ту роль, яку природа потребує від нас. Наша місія – творити добро, красу.

Саме тому називаємося - Люди.

Людяність – любов, увага, комфорт, повага до людської особистості, добре ставлення до всього живого.

Прекрасного вам понеділка, саме такого, як ви собі забажаєте!

Нехай робота буде лише та, котру ви любите, люди лише справжні, а погода – та байдуже яка вже буде погода.

#Заводська_громада