Гуманітарний відділ Заводської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Дата: 11.09.2020 11:49

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ЕКСПЕРТІВ

Гуманітарний відділ Заводської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки:

•  приміщення харчоблоку їдальні загальною площею 90,06 м. кв. першого поверху нежитлової будівлі Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, смт. Заводське, вул.. Галицька,5
  • приміщення харчоблоку їдальні загальною площею 43,1 м. кв. першого поверху нежитлової будівлі за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с. Угринь вул. Шевченка, 177а.

Умови конкурсу: термін виконання робіт –  5 календарних днів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії необхідні документи, з переліком яких можна ознайомитися  в гуманітарному відділі Заводської селищної ради за адресою: вул. Чарнецького ,7 , смт. Заводське, Чортківського р-ну, або за телефоном (03552) 2-41-77.

Конкурсну документацію слід подавати до гуманітарного відділу Заводської селищної ради за адресою: вул. Чарнецького ,7, смт. Заводське Чортківського р-ну (з відміткою «На конкурс»). Останній день подачі заяв – 17  вересня  2020 року о 17.00.

Конкурсна пропозиція претендента оформлюється окремо по кожному об'єкту оцінки та подається в запечатаному конверті (з відміткою «Пропозиція на конкурс») і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, рецензії на звіт, а також терміну виконання робіт в календарних днях.

Конкурс відбудеться 18 вересня 2020 року о 15.00 за адресою: вул. Чарнецького ,7, смт. Заводське, Чортківського р-ну 48523, тел. для довідок: (03552)2-41-77.