Про керівників ОСББ.

Дата: 23.09.2020 08:50

Ми продовжуємо нашу рубрику про керівників ОСББ.

Ця непроста справа вимагає справжньої витримки та завзятості. Лише добрі господарі та сильні духом люди можуть впоратися з усіма клопотами керівництва.

Що стосується особистих якостей голови, то вони особливо важливі. З одного боку, що може бути простіше - вибрати найактивнішого та ініціативного. З іншого - посада голови пов'язана не тільки з громадянською активністю, але також - з питаннями фінансів, законодавства, взаємодії з місцевою владою і постачальниками послуг.

Тобто у людини повинна бути не тільки громадянська позиція і навички відстоювання інтересів людей, але також час і можливість це робити.

Дацишин Володимир Васильович – саме про цього активного та відповідального голову пишемо сьогодні.

Володимир Васильович ось уже святкує свій перший ювілей у справі головування - 10 років плідної праці для створення комфорту мешканцям свого будинку.

Вже зроблено чимало основних робіт : поміняли каналізації, стічні труби, просмалили дах, щоб не протікав, поміняли повністю проводку на світло, зробили обмотку, дашки над під’їздами…. І це лише початковий перелік справ, які було виконано.

Усім відомі фінансові труднощі при ремонтних роботах дому, та Володимир Васильович не опускає рук і завжди знаходить альтернативні варіанти.

- «Маю свою газонокосарку, кошу сам в дворі траву, вже не шукаю нікого.

Посадив троянди на клумбах, щоб було красиво. Маємо плодові дерева на території, обрізаю їх, чищу. Скликаю час від часу суботники, - разом з мешканцями робимо лавки, фарбуємо їх. Ще хочу старі труби здати на металолом, а за виручені кошти оновити паркан біля дому.»

Втома, немолоді вже роки, карантин – все це звичайно виснажує, та пан Володимир далі планує та збирає гроші в скарбничку. Навесні вже запланував поміняти бордюри, а згодом оновити фасад будинку.

Тож побажаємо Володимиру Васильовичу міцного здоров’я та наснаги до праці, підтримки та розуміння мешканців.

Нехай керівна справа буде легкою ношою, а вдячні мешканці - хорошим підбадьоренням до подальших проєктів.

Щиро дякуємо усім керівникам ОСББ за їхню нелегку працю та затишок у наших домівках. Читайте нас у наступних рубриках, там можете бути і ви.

#Заводська_громада