Гарного понеділка вам і легкої дороги до здійснення мрій!

Дата: 05.10.2020 09:50

Чи кожен успіх відразу був успіхом? Прочитайте кілька історій.

? Опра Уїнфрі

Опру звільнили з її першої телевізійної роботи: начальство вирішило, що на екрані її вид недоречний. Але Уінфрі зібралася з силами, продовжила роботу і стала королевою телевізійних ток-шоу. І мільярдером.

? Стівен Кінг

Спочатку Кінга так розчаровував його перший роман «Керрі», що він викинув його у смітник. Дружина Кінга знайшла рукопис в кошику і дістала її. На сьогодні він написав 49 романів, які розійшлися тиражем 350 мільйонів екземплярів.

? Альберт Ейнштейн

Ейнштейн почав говорити тільки в чотири роки, а писати - в сім. Вчителі називали його «повільним» і «розумово недорозвиненим». Але у Ейнштейна просто було особливе мислення, що підтверджує його Нобелівська премія з фізики.

? Уолт Дісней

Редактор газети звільнив Діснея, бо той «був позбавлений уяви і хороших ідей». Він створив кілька компаній, але все зазнали поразки. Але потім Дісней зняв мультфільм «Білосніжка», і сьогодні більшість дітей ростуть під впливом його ідей.

? Уїнстон Черчілль

Черчілля не перевели з шостого класу в сьомий. Йому не вдавалося потрапити ні на один політичний пост, до якого він прагнув. Але потім він в 62 роки став британським прем'єр-міністром.

Якщо у ваших справах трапляються невдачі - це не провал. Невдача – це корисний досвід на життєвому шляху.

Гарного понеділка вам і легкої дороги до здійснення мрій!

#Заводська_громада