Вітаємо усіх юристів із професійним святом!

Дата: 08.10.2020 11:30

Уявити собі сучасне життя без величезної армії юристів просто неможливо.

Саме вони допомагають нам розібратися в тонкощах правових процедур. У руках фахівця іноді долі людей, підприємств і навіть держав.

Професія юриста по праву вважається однією з найдревніших і найшановніших.

Принципи, які сьогодні лежать в основі права будь-якої демократичної країни, знаходили своє віддзеркалення навіть у старогрецькій міфології: богині закону Евномія і помсти - Немезіс вершили суд над тими, хто посмів робити замах на засади громадського порядку.

Тож бажаємо нашим захисникам законів, міцного здоров’я та світлого розуму, об’єктивності та рішучості, справедливості та благополуччя .

Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають.

Нехай буде легким і безперешкодним шлях по юридичних кар'єрних сходах, нехай справедлива Феміда завжди підказує, як розв'язувати питання.

Легкої вдачі та успіхів в юриспруденції, процвітання і щастя в круговерті цікавих подій життя!

З повагою, Заводський голова Людмила Павлінська