Сила – в єдності. Підтримуйте, допомагайте,обіймайтеся та посміхайтеся.

Дата: 19.10.2020 15:00

Прочитайте притчу:

Священик завітав до чоловіка, який давно не приходив у храм. Вони сіли біля каміну та довго дивилися на багаття, не кажучи один одному жодного слова.

Згодом священник підвівся, поклав деревину у багаття. Коли вогонь догорав, підійшов чоловік та теж підкинув дров. Так, сидячи мовчки, вони по черзі підтримували вогонь, підкидаючи дрова.

Коли багаття загасло, чоловік підвівся, подякував священнику за розмову та мудрість, якою той із ним поділився.

Про що, без жодного слова, «розповів» священник чоловіку?

Якої мудрості навчив?

Сила — в єдності. Доки колектив згуртований, підтримує одне одного, допомагає, підштовхує досягати професійних вершин - доти горітиме вогонь спільної справи.

Якщо співробітники «горять» спільною ідеєю та підтримують керівника, тоді й вершини підкоряються швидше.

Міцний колектив, там де є порозуміння та підтримка, допомога, а не критика – лише тоді досягнемо порозуміння та успіху.

Вдалого вам тижня та легкого понеділка. Підтримуйте, допомагайте,обіймайтеся та посміхайтеся – нехай цей тиждень буде легким та успішним;)

#Заводська_громада