Пам’ятайте, що добро – починається з нас!

Дата: 20.10.2020 17:45

Людина починається з добра,

Із ласки і великої любові

Із батьківської хати і двора

З поваги, що звучить у кожнім слові…

Милосердя й доброта — як два крила, на яких тримається людство.

Доброта - це одна з найголовніших якостей людини. Добра людина завжди зрозуміє, підтримає у складному становищі, допоможе, та взамін ніколи, нічого не попросить.

Сучасне життя вимагає від нас високого ритму, постійної напруженості, зайнятості різними видами діяльності. Не вистачає часу, адже так багато треба встигнути зробити.

Утім ми зупиняємось на хвилиночку і даруємо своє тепло іншим людям.

І на такій «Зупинці добра» ми зустріли одного з жителів с. Угринь – Фединяка Григорія Васильовича. Про нього кажуть: « – Добро – це його стиль життя».

Кого не спитаєш, всі говорять лише позитивні відгуки! Якою стежкою ідеш, такий і слід по собі залишаєш... «Куди не глянеш – всюди його багато – береться до будь - якої справи» - кажуть його товариші.

Григорій Васильович був ініціатором побудови каплички, організував всю роботу, збирав кошти (люди приносили хто скільки міг). Благоустрій на цвинтарі – теж його рук справа. Часто допомагає пан Григорій біля церкви, організовує людей .

Про усі добрі справи Василя Григоровича зможе розповісти, мабуть, лише він один, але на ці питання ми отримали від нього лише мовчазну посмішку.

За добрим ділом, чи хоча би словом – йому завжди з вами по дорозі. Не чекає подяки чи оплати – каже – це моя робота, вона мені подобається, а винагорода не завжди вимірюється грошами чи славою, це найменше що мені потрібно.

Пам’ятайте, що добро – починається з нас!

Тож творіть на землі добро, примножуйте кількість щасливих людей.

Відкривайте свої серця і душі навстіж для добра! Воно, як чарівні ліки, виліковує від багатьох хвороб. Будьте добрими, щедрими, милосердними, і це повернеться вам сторицею.

Адже немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти!

«Щоб повірити у добро, треба почати робити його», – сказав Лев Толстой. Давайте наповнювати життя добротою. Своє і людей навколо. Безкорисною. Безумовною.