Рух – то життя, без нього не цікаво.

Дата: 22.10.2020 11:30

Наш будинок – найважливіший елемент сімейної власності.

Сьогодні в нашій країні житло для багатьох сімей залишилося єдиним коштовним майном, про збереження якого потрібно піклуватися. А оскільки квартира знаходиться в багатоквартирному будинку, то піклуватися потрібно не тільки про неї, але і про весь будинок.

Що з того, що в квартирі зроблено євроремонт, якщо в будинку протікає дах, поіржавілі стояки, а в під'їздах безлад?

Ми продовжуємо рубрику про голів ОСББ і сьогодні в гостях Тетеріна Галина Іванівна. Знаєте, кажуть – «людина майстер свого діла». Не професію мають на увазі – а саме покликання. Ви можете вчитися 15 років в медичному інституті, а бути вродженим бухгалтером.

Якраз такий випадок про Галину Іванівну. Вона так вміє «крутити» цифрами, що їй вдається все.

«Свій будинок» отримала в керування за умов великого боргу. Завдяки своєму «гострому» розуму та винахідливості, зуміла перекрити заборгованість, та ще й відремонтувати будинок. У Галини Іванівни є свої, дуже цікаві, методи керування. «Хто не платить – той працює» - саме за таким лозунгом вдається навести лад в роботі, будинку, коштах та заборгованостях. Хто не має коштів сплатити певні збори – того залучають до роботи. А суму його виплат списують за борги.

Основні роботи вже всі зробили – накрили дах, поміняли світильники, лампочки,(заодно зекономили витрати), відремонтували сходову, поміняли вікна, двері, каналізацію, труби в підвалі, зробили обмостку та ще й відремонтували фойє.

Пані Галина встигає все – роботу зробити, зекономити та перекрити борги. «Маю 86 квартир. І до всіх треба особливий підхід» - все це їй під силу.

Найбільше завдання Галини Іванівни, на даний момент, - це електроопалення. Ще шукає альтернативу, щоб зменшити витрати. В майбутніх планах - ремонт балконів та сходової. Пані Галина хоче пофарбувати їх у синьо жовтий прапор України.

Не даремно кажуть – «хочеш жити – вмій вертітися». Саме про Галину Іванівну цей вислів – вона і жити красиво хоче, в порядку та красі, а ще й вміє це дуже винахідливо організувати.

Можливо і вам передасться частина завзяття цієї жінки. Бо рух – то життя, без нього не цікаво ????

#Заводська_громада