Народна мудрість гласить : «Що посієш - те й пожнеш».

Дата: 09.11.2020 11:47

А чи дійсно це так?

Ми, люди, зазвичай думаємо тільки про себе, але світ налаштований таким чином, що, коли ти хочеш щось мати, дай це спершу іншому. Все в світі відбувається не просто так! Будь-який наслідок має причину.

Ось наприклад: якщо ви хочете бути успішним - діліться своїм досвідом, будьте щедрими на поради,коли вас запитують.

Якщо ви хочете добре заробляти- діліться з тими, хто потребує.????Не важливо , яка це буде сума коштів , головне - ваша готовність і усвідомлення цього.????

Якщо ви хочете, щоб люди вас розуміли і бачили ваші потреби - доведеться бути уважними до них.???? Єдине, що може зробити кожну людину насправді щасливою - це турбота про щастя інших людей.????

Якщо ви хочете бути здоровим, то кращий спосіб -це захищати і піклуватися про здоров'я інших людей????

Давайте почнемо тиждень з добрих справ і помітимо результат: він повернеться нам сторицею.????????????

А ви любите допомагати людям?

Як часто ви їм допомагаєте?

#Заводська_громада