Перше засідання новообраної Заводської селищної ради 8 скликання.

Дата: 27.11.2020 09:57

У п'ятницю , 27 листопада, відбулося перше засідання новообраної Заводської селищної ради 8 скликання.

Сесія почалася із вітальної частини та благословення духовенства.

Селищний голова Людмила Павлінська, привітала новообраних депутатів та закликала до єдності заради розвитку громади.????????

На порядку денному розглядалося 10 питань. ?

Сесія Заводської селищної ради визнала обраним на посаду селищного голову – Людмилу Павлінську та затвердила визнання повноважень депутатів. До селищної ради увійшли 22 депутати.

Сесія обрала секретарем селищної ради, Наталію Порхун, затвердила старосту села Угринь, Володимира Плішку , затвердила персональний склад постійних комісій та виконавчий комітет.

До виконавчого комітету увійшло 16 осіб, а саме: селищний голова –Людмила Павлінська, секретар виконавчого комітету Людмила Краков'як , секретар селищної ради – Наталія Порхун перший заступник селищного голови – Андрій Павлюх, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Жанна Габруська, староста села Угринь Володимир Плішка, Ігор Білецький, Оксана Орлик, Петро Гунька, Володимир Дацишин, Алла Котюк, Надія Мальована, Григорій Фединяк, Руслана Харчій, Євген Шкабар, Лілія Боднар.

А також прийняла рішення, про реорганізацію сільських рад (Залісянської, Шманьківчицької, Шманьківської, Швайківської) та, про внесення змін до бюджету громади.

Тож бажаємо успіхів у розвитку громади та нехай рішення приймаються спільно в інтересах людей, будьте щирими і працюйте як єдина команда Заводської громади.????????

#Заводська_громада