Дата: 09.12.2020 12:33

Відповідно до листа Міністерства фінансів України від 13.08.2020 р. №05-110-14-6/25074 «Про особливості складання проєктів місцевих бюджетів на 2021 рік» схвалення проєктів бюджетів територіальних громад на 2021 рік має здійснюватися після формування нового складу виконавчих органів відповідних місцевих рад.

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України бюджет Заводської селищної територіальної громади на 2021 рік має бути затверджений рішенням Заводської селищної ради до 25 грудня (включно) 2020 року.

У звя'зку з пандемією коронавірусу в Україні та громаді, скасовані масові заходи із презентації детальної інформації щодо бюджету громади.

З метою залучення мешканців та громадськості Заводської територіальної громади до бюджетного процесу, а саме обговорення проєкту бюджету, та своєчасного затвердження бюджету Заводської селищної територіальної громади на 2021 рік, проводиться збір пропозицій від жителів громади до оприлюдненого проєкту рішення виконавчого комітету Заводської селищної ради «Про схвалення проєкту рішення Заводської селищної ради «Про бюджет Заводської селищної територіальної громади на 2021 рік» розміщеного на сайті Заводської селищної ради, за посиланням https://zavodska-gromada.gov.ua/docs/557346/:

Свої пропозиції можна подавати:

• надіслати на електрону пошту з поміткою в темі листа "Пропозиції до бюджету 2021":  zavodskarada@gmail.com
  • подати в письмовій формі до селищної ради.

Пропозиції будуть прийматися до 09:30 год. 21 грудня 2020 року!

Запрошуємо жителів Заводської територіальної громади активно долучитися до складання бюджету на 2021 рік.