Вчора 13 грудня 2020 року, за ініціативи мешканців та депутатів села Шманьківчики провели обговорення, щодо призначення старости села.

Дата: 14.12.2020 16:06

Затверджувати нових старост на посадах буде новообрана Заводська селища рада (ч. 1 ст. 54-1 Закону № 280).

Законодавством не деталізовано процедуру затвердження старост, визначено лише що пропозиції щодо кандидатури старости має вносити селищний голова.

Проте для мене важлива думка людей, адже староста має представляти інтереси всіх жителів села в територіальній громаді. Щоб соціальні, побутові та інші потреби мешканців села були задоволені. Щоб проблеми місцевого значення вирішувалися швидко, відкрито, зрозуміло...

В ході різних дискусій більшість мешканців підтримали Ненчин Надію Петрівну.

Нагадаю, що попередньо проводилось опитування де більшість отримала Ненчин Надія Петрівна.

Одже на черговій сесії буде подана кандидатура Надії Ненчин на посаду старости села Шманьківчики