Смачне. Корисне. Збалансоване.

Дата: 08.02.2021 15:47

Смачне. Корисне. Збалансоване.

Це все про оновлене меню для шкіл Заводської громади.

Підсумовуючи перші три дні впровадження харчування з оновленим меню, спілкуючись з батьками, дітьми, педагогами та відповідальними за організацію харчування, чуємо позитивні відгуки.

Оксана, мама Вікторії, каже:

"Моя дочка перебірлива у стравах, ось картопляне рагу вдома не їсть, а у шкільній їдальні з'їла все".

Директорка школи с. Шманьківці Богданна Євгенівна каже: "Діти із задоволенням з'їдають все, порції великі, а страви дуже смачні."

Їжа готується в харчоблоці Заводської школи, в інші школи громади здійснюється довіз гарячої їжі.

Довозили поступово в кожну школу, поки що працюємо в тестовому режимі, цього тижня буде завезено в Залісянську школу.

Хочемо подякувати всім за організацію харчування для учнів.

За закупівлю термосів - директору ПАП "Паросток" Євгену Михайловичу Шкабару для шкіл с. Шманьківці та Шманьківчики, а директору ПАП "Дзвін" Василю Степановичу Градовому , для шкіл с. Залісся та Угринь.