Дата: 12.05.2021 16:42

Заводська селищна рада повідомляє про початок процедури слухання містобудівної документації:

1. Детальний план території земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлових (блокованих) будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сонячна смт. Заводське, Чортківського району Тернопільської області виконано для зміни цільового призначення земельниої ділянки загальною площею 0,5738 га із земель «загального користування» в землі «для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» по вул. Сонячна у смт.Заводське, Чортківського району, Тернопільської області розроблений МП «Архітект»,  згідно з рішення сімдесят першої сесії сьомого скликання Заводської селищної ради «Про надання дозволу Заводській селищній раді на розроблення детального плану території земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлових (блокованих) будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сонячна смт. Заводське» № 1351 від 22 травня 2020 року з метою зміни цільового призначення, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

2. Детальний план території земельної ділянки  для обслуговування майстерні-гаржі та трансформаторної, орієнтовною площею 1,2136 га, розташованої по вул. Шевченка, 148, в с. Шманьківчики, Чортківського району, Тернопільської області, відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил, розроблений ФОП «Огоньок Вікторія Олегівна», згідно з рішення восьмої сесії VIII скликання Заводської селищної ради «Про надання дозволу Заводській селищній раді на розроблення детального плану території земельної ділянки для обслуговування майстерні-гаражі та трансформаторної по вул. Шевченка, 148, с. Шманьківчики».

3.  Детальний план території земельної ділянки для реконструкції  котельні під склад автомобільних запчастин по вул. Шевченка, 148а в с. Шманьківчики, Чортківського району, Тернопільської області, орієнтовною площею 0,0650 га,  відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил, розроблений ФОП «Огоньок Вікторія Олегівна», згідно з рішення восьмої сесії VIII скликання Заводської селищної ради «Про надання дозволу Заводській селищній раді на розроблення детального плану території земельної ділянки для реконструкції  котельні під склад автомобільних запчастин по вул. Шевченка, 148 а в с. Шманьківчики».

Громадські слухання відбудуться 11 червня о 11.00 год в залі засідань Заводської селищної ради за адресою: смт. Заводське, вул. Чарнецького, 2.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані на території громади. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу.

Ознайомитися з графічними матеріалами та надати свої пропозиції чи зауваження можна в приміщенні селищної ради, за адресою: смт. Заводське, вул. Чарнецького, 7

До 10 червня 2021 року селищною радою приймаються пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно обговорення даного проекту у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням за адресою: 48523, смт. Заводське, вул. Чарнецького, 7., або на електронну пошту: zavodskarada@gmail.com