Дата: 23.10.2021 10:33

Дорогі жителі громади! У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації Тернопільська область перейшла до «помаранчевої» зони. З усіма правилами та обмеженнями ви можете ознайомитися на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Позачерговим засіданням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Заводської ТГ від 22 жовтня 2021 року було визначено нові правила та обмеження в роботі закладів на території громади. Увесь працюючий персонал та відвідувачі зможуть знаходитись у них лише за умови наявності підтверджуючих документів (на вибір):

- документ про здійснення вакцинації (????жовтий або ????зелений сертифікат);

- негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведене не більш як за 72 години;

- екпрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який проведений не більш як за 48 годин до здійснення заходу чи відвідування закладу;

- документ від лікаря про наявність протипоказань до вакцинування.

???? У зв’язку з цим закликаємо жителів громади пройти вакцинацію від COVID-19. Просимо як окремих людей, так і колективи закладів, де ще немає 100% вакцинованих, здійснювати вакцинацію. Від цього залежатиме подальша діяльність ваших закладів.

???? Щоб записатися на вакцинацію в межах нашої громади, ви можете зв’язатися з головним лікарем КНП «Заводський ЦПММСД» Білецьким Ігорем Петровичем за телефоном +380964910756 або зі старостою вашого села, що сформує список та передасть його лікарю, щоб до вашого населеного пункту прибув мобільний пункт вакцинації. Також ви можете безпосередньо прийти в пункт вакцинації, що знаходиться в Центрі первинної медичної допомоги за адресою: Заводське, вул. Галицька, 7.

???? У нашій громаді можна зробити щеплення вакцинами Pfizer та Coronavac. Більше про вакцинацію за посиланням на сайті МОЗ https://vaccination.covid19.gov.ua/

У часи епідемії ми відповідальні не тільки за наше здоров’я, але й за здоров’я нашого оточення. Пам’ятайте, що ваша вакцинація допоможе зберегти життя людей, які можуть мати протипоказання до щеплення та не бути захищеними від зараження COVID-19.

Дякуємо за вашу відповідальність!