Про вжиття заходів щодо забезпечення громадян у разі повітряної тривоги

Дата: 15.07.2022 09:29

Про вжиття заходів щодо забезпечення безпеки громадян у разі повітряної тривоги

Відповідно до Указу Президента України від 17 травня 2022 року № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України», розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 24 лютого 2022 року № 91/01.02-01 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Тернопільській області», розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 лютого 2022 року № 33/01-03 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Чортківському районі», враховуючи посилення ракетних обстрілів військами російської федерації по території України прошу в межах повноважень, спільно з керівниками об’єктів з масовим перебуванням людей, вжити додаткових заходів особистої безпеки громадян, зокрема: - під час сигналу «Повітряна тривога» тимчасово припиняти роботу підприємств, установ, організацій з масовим перебуванням людей; - організувати проведення інструктажів про заходи пожежної безпеки і здійснення обов’язкової евакуації людей та дії під час сигналу «Повітряна тривога» на об’єктах з масовим перебуванням людей (торговельні центри, вокзали, заклади освіти, медичні установи тощо). Розмістити в людних місцях відповідну наочну агітацію щодо дотримання правил особистої безпеки та дій громадян під час повітряної тривоги.

Начальник військової адміністрації                                                              Володимир ШИПІТКО