Оголошення щодо розшуку власників/користувачів майна

Дата: 20.10.2022 11:44

Заводська селищна рада повідомляє, що відповідно до статті 335, 336, 1277, 1283 Цивільного Кодексу України, Закону України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» виявлено потенційно безхазяйне нерухоме майно, а саме:

• нежитлові будівлі колишньої племстанції, розташовані за адресою: Тернопільська область, Чортківський район с. Шманьківчики.

Можливих власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до селищної ради за адресою: смт. Заводське, вул. Чарнецького, 7, протягом робочого часу з 8:30 до 17:30, перерва 13:00-13:45, крім вихідних та святкових днів.

Якщо протягом  тридцять днів з дня  опублікування оголошення не буде виявлено його власника, то Заводською селищною  радою  буде прийнято рішення про визнання нерухомого майна безхазяйним.