ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 16.02.2023 08:42

14 лютого 2023 року своє 90 річчя святкує жителька села Угринь ПОТИКЕВИЧ Ольга Йосипівна!

Селищний голова Людмила ПАВЛІНСЬКА та староста села Угринь Володимир ПЛІШКА привітали ювілярку.

Майже усе своє життя Ольга Йосипівна працювала у колгоспі. Не всім щастить досягти такого славного віку, зберігши світлий розум, маючи гарну пам’ять, не втративши почуття гумору. Що-що, а веселість душі жінка не загубила. У свої 90 років жінка радіє, адже має три доньки і тридцять троє онуків та правнуків.

Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.