ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 27.02.2023 11:51

27 лютого своє 95 річчя святкує жителька с.Залісся Мельничук Теофілія Теодорівна.

Привітати ювілярку завітали селищний голова Людмила Павлінська та староста села Залісся Ольга Копистинська.

Поважну дату Теофілія Теодорівна зустрічала в колі рідних та близьких, а їх у неї вистачає, адже ювілярка народила і виховала разом із чоловіком п’ятеро дітей, має одинадцять онуків, вісімнадцять правнуків та одного праправнука.

Теофілія Теодорівна розповідала гостям історії з свого життя, з притаманним їй гумором і оптимізмом, дякувала за увагу і підтримку.

95 років — це велика цифра, зовсім трохи відокремлює від вікового ювілею! В цей день ми від щирого серця хочемо привітати Вас з цим святом і щиро схиляємося перед вашою мудрістю. Бажаємо Вам, щоб Ваше здоров’я міцніло з кожним днем, а настрій був тільки сонячним. Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду в історії, яку Ви змогли гідно прожити.