Про участь у Загальних зборах Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України

Дата: 16.03.2023 14:01

16 березня селищний голова Людмила ПАВЛІНСЬКА, взяла участь у Загальних зборах Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України.

На заході були присутні міські, селищні, сільські голови громад-членів АМУ в Тернопільській області, Сергій Надал міський голова Тернополя, голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш , Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та команда Тернопільського РВ АМУ. Також на Загальні збори Тернопільського РВ АМУ завітав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Завжди асоціація допомагає громадам вирішувати проблеми місцевого самоврядування, і сьогодні всі єдині у своїй позиції.

Олександр Слобожан вручив головам муніципалітетів-членів АМУ в Тернопільській області подяки від Голови АМУ Віталія Кличка.

Також конструктивно обговорили нагальні проблеми місцевого самоврядування та шляхи їх вирішення.

Під час заходу відбулось переобрання Голови Тернопільського РВ АМУ. Головою відділення повторно переобрано Тернопільського міського голову Сергія Надала. Також переобрали члена Правління АМУ. Новим членом Правління АМУ від Тернопільської області став Збаразький міський голова Роман Полікровський.

Дякуємо Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України Асоціація міст України, за підтримку нашої громади, за довіру.
Впевненні, що тільки разом ми зможемо подолати всі труднощі та збудувати нову Україну.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!