ПРО РОБОТУ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗАВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 04.04.2023 14:42

У нашому ЦНАПі впроваджено новий підхід до прийому мешканців Заводської громади у відкритому приміщенні. Де люди можуть отримати послуги доступно, сучасно, швидко. Для зручності у кожному селі створене віддалене робоче місце, де мешканці сіл можуть отримувати послуги, які надають старости.

З повним та актуальним переліком адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Заводської селищної можна ознайомитися за посиланням https://zavodska-gromada.gov.ua/centr-nadannya-administrat…/

Протягом І кварталу 2023 року, жителі громади отримали 2453 адміністративних послуг, а саме:

✔27 заяв на отримання житлової субсидії;

✔1 заява про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу;

✔46 заяв на різні види державних соціальних допомог;

✔4 заяви на грошову компенсацію натуральної допомоги «Пакунок малюка»;

✔10 заяв призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі;

✔16 заяв про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб;

✔видано 25 посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дітям з багатодітної сім’ї;

✔5 заяв, які стосуються опіки та піклування;

✔15 заяв із земельних питань;

✔2 заяви про видачу ордера на видалення зелених насаджень;

✔3 звернення про зміну, чи присвоєння поштової адреси об’єкта нерухомого майна;

✔3 заяви на послуги Держгеокадастру;

✔36 заяв щодо надання матеріальної допомоги;

✔214 заяв - реєстрація/ зняття з реєстрації місця проживання/витяг з місця реєстрації;

✔262 довідки різного змісту;

✔1760 послуг з державної реєстрації нерухомості та бізнесу;

✔20 заяв стосовно вчинення нотаріальних дій;

✔4 звернення стосовно оформлення онлайн довідки про відсутність судимостей через застосунок ДІЯ;

У результаті наданих послуг, за які стягується адміністративний збір, до місцевого бюджету надійшло 11856 грн.

У ЦНАПі продовжується робота щодо збільшення кількості адміністративних послуг, зокрема у лютому 2023 року керівником ЦНАП, було відновлено доступ до відомостей Держгеокадастру, що надає можливість мешканцям громади отримати витяг з Держгеокадастру в день звернення до Центру надання адміністративних послуг Заводської селищної ради. Також працівники ЦНАПу, надають допомогу у замовленні онлайн витягу про відсутність судимостей через застосунок ДІЯ. Для зручності сплати адміністративного збору, працює термінал самообслуговування.

Ми працюємо для вас, та прагнемо бути максимально корисними для жителів Заводської громади.