ДОПОМОГА ДЛЯ РОДИН ВПО!

Дата: 10.04.2023 08:55

58 родин з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Заводської громади отримали продуктові набори та засоби гігієни.

Чергова партія гуманітарної допомоги надійшла від громадської організації «Восток SOS».

Кожен пакунок складався із:
1,3 кг висококалорійного печива;
1,5 кг вівсянки;
2 кг рису;
1,5 кг макаронів;
2 кг борошна;
7 банок м’ясних та рибних консервів;
2 банок консервованих овочів;
0,5 л рослинного жиру;
1 кг йодованої солі;
1 кг цукру;
1 пачка чаю.

Щодо засобів гігієни, то кожна родина отримала: 1 блок туалетного паперу, 2 зубних щітки, 1 зубну пасту, 1 пачку прального порошку, 2 шматки мила, 1 пачку шампуню, 2 пачки жіночих засобів гігієни, 1 бритву, 1 пачку вологих серветок та 1 пляшку засобу для миття посуду.

Дякуємо усім хто долучається до допомоги! Надіємося на подальшу співпрацю з @vostoksos, в якому працюють добрі і щирі люди, готові допомагати потребуючим!