ШТРАФИ ДЛЯ ПАЛІЇВ СУХОЇ ТРАВИ

Дата: 07.09.2023 09:07

Осінню збільшується кількість пожеж у житловому секторі громадян. Здебільшого виникають пожежі у допоміжних спорудах та будівлях господарства, адже через порушення правил пожежної безпеки люди спалюють сміття поблизу даних будівель, сіносховищ чи місць зберігання грубих кормів для худоби. В цей період погода особливо вітряна і через пориви вітру полум’я легко перекидається на досить значну відстань.

Якщо Ви бачите, що хтось робить несанкціонований підпал, телефонуйте поліцейському офіцеру громади Володимиру Гаталу 0985570984, або на спец.лінію «102» чи «101».

Крім цього наголошуємо, що за спалювання сухого листя і трави – шкодить здоров`ю людини та заборонено законом.

За такі вчинки ви можете понести адміністративну та кримінальну відповідальність.

Відповідно до статті 77-1 та статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне спалювання рослинних решток на громадян накладається штраф у сумі від 3 060 до 6 120 грн, а на посадових осіб від

15 300 до 21 420 грн.

Бережіть своє здоров’я та майно!