79 та річниця з дня смерті українського поета, автора пісні "Ой у лузі червона калина" Степана Чарнецького

Дата: 02.10.2023 11:38

Сьогодні 79 років з дня смерті українського поета, автора пісні "Ой у лузі червона калина" Степана Чарнецького.

Степана Чарнецького знають і шанують всі. Саме тут, поруч з церквою в рідному селі Шманьківці, спорудили пам’ятник видатному землякові, а минулого року пам'ятник оновили спільно з директором ПАП "Паросток Євгеном Михайловичем.

Кожного року на свято Покрови Присвятої Богородиці в селі Шманьківці звучить пісня "Ой у лузі червона калина".

Адже саме у свято Покрови Присвятої Богородиці ми відзначаємо сміливість та відданість захисників та захисниць України, вшановуємо пам'ять Січових стрільців.

01 жовтня разом з місцевими жителями помолились за світлу пам’ять славетного земляка.

Відтак, квіти пошанування було покладено до підніжжя пам’ятника Степану Чарнецькому.