З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!

Дата: 15.10.2023 12:02

Щороку у третю неділю жовтня, відзначається День працівників харчової промисловості.

Дуже багато людей в селищі Заводське, від початку його створення працювали на цукровому заводі та частину свого життя присвятили галузі цукроваріння. Це свято для них особливе.

Сьогодні на території нашої громади знаходиться найбільший виробник цукру в Західній Україні ТОВ "Радехівський цукор", працівники якого продовжують працювати та розвивати промислову галузь.

Тож дякуємо усім працівникам і ветеранам за самовіддану працю, професійну майстерність і професіоналізм, любіть справу, яку робите і результат буде бездоганним.

Нехай втілюються у життя всі ваші мрії, в нашій країні знову запанує мир, здоров'я буде міцним, а наснага - невичерпною!

Зі святом!

Селищний голова Людмила ПАВЛІНСЬКА